Welkom bij The Gift Of Magic!

Wij zijn momenteel op een korte vakantie. Je kunt gewoon bestellen, maar het zal dan pas dinsdag 17 juni worden verzonden. Excuses voor het ongemak!

Een spirituele geschiedenis van het ritme.

Auteurs: Layne Redmond

Oorspronkelijke titel: When the drummers were women

Jaar: 2012

Druk: Niet genoemd

ISBN: 9077408975 / 9789077408971

Taal: Nederlands 

190 pagina's

Uitgeverij: A3 Boeken

Paperback, tweedehands, in redelijke staat.


Achterflaptekst:

En de drummers waren vrouwen gaat over een begraven en vergeten aspect van het spirituele erfgoed van vrouwen Layne Redmond neemt ons mee naar de oorsprong en de geschiedenis van de framedrum. Deze werd als ritueel instrument gebruikt in grotten en later in de tempels van de eerste nederzettingen van onder meer het Oude Europa. In die tijd werd de aarde als godin vereerd en het waren de vrouwen die de rituelen en ceremoniën leidden. Het ritme van hun drum hielp hen als sjamanen en priesteressen de trancestaat te bereiken. Tot de val van het Romeinse Rijk bleef het drummen een krachtig middel voor versterking van de gemeenschapsband en voor individuele transformatie.

Aan de hand van onder meer mythen, archeologische vondsten en geschiedschrijving laat Layne Redmond de kracht van de godinnenculturen zien en de plaats van muziek daarin. Ze legt de oude vrouwelijke ritmetradities bloot en daarnaast beschrijft ze de — inmiddels wetenschappelijk bewezen — effecten van het ritme op ziel, geest en lichaam. Al decennia helpt Layne Redmond vrouwen zich bewust te worden van de spirituele geschiedenis van het ritme en hoe zij door drummen individuele en culturele heling en transformatie kunnen bewerkstelligen. Mede dankzij haar claimen steeds meer vrouwen hun oorspronkelijke geboorterecht.



Zoekwoorden: vrouw, vrouwen, kopen, bestellen, winkel, webshop, tweedehands, boek, ceremonie, ceremoniën, ritme, muziek, spiritualiteit, framedrum, rituelen

Geef beoordeling

Note: HTML-code wordt niet vertaald!
    Slecht           Goed
Captcha

En de Drummers Waren Vrouwen

  • Eenheid: stuk
  • Model: Paperback
  • Beschikbaarheid: 1
  • €20,00


Gerelateerde producten

Wortelen in Jezelf Postkaart

Wortelen in Jezelf Postkaart

Mooi geïllustreerde kaart voor wilde vrouwen. Illustratie door Tanja Hilgers. De tekening 'Wortelen ..

€1,65

The Standing Stones of Europe

The Standing Stones of Europe

A guide to the great megalithic monuments. From the Isles of Orkney to the Mediterranean island of M..

€20,00

Ceremoniële Handdrum Mandala

Ceremoniële Handdrum Mandala

Mooie handgemaakte ceremoniële handdrum met een doorsnee van 32 cm, gedecoreerd met een mooie mandal..

€90,00

Oorbellen Spinnewiel Bronskleurig

Oorbellen Spinnewiel Bronskleurig

Mooie spinnewiel oorbellen in bronskleur. Het spinnewiel spint de draden waarlangs de ziel haar weg ..

€4,00

Tags: Drum, Vrouw, muziek, geschiedenis, Layne Redmond