Herziene editie
Auteur: Sogyal Rinpoche, voorwoord van de Dalai Lama
Oorspronkelijke titel: The Tibetan Book of the Living and Dying
Jaar: 2003
Druk: niet vermeld
ISBN: 9021536684 / 9789021536682
Taal: Nederlands
430 pagina's
Uitgeverij: Servire, Kosmos-Z&K
Hardcover, tweedehands, in redelijke staat, rug iets verkleurd.
Achterflaptekst:
‘Welke verwachtingen heb Ik omtrent dit boek? Dat het een stille revolutie teweegbrengt In de manier waarop we omgaan met de dood en de zorg voor stervenden, en ook in de manier waarop we omgaan met het leven en de zorg voor de levenden.’ Dat schreef Sogyal Rinpoche bij de eerste uitgave, in 1992, van het boek dat sindsdien wereldwijd, en zeker ook in Nederland en Vlaanderen, een veel groter en breder publiek gevonden heeft dan hij durfde hopen. Dat is te danken aan de zeldzaam heldere en overtuigende stijl van Sogyal Rinpoche. Uitgaande van de eeuwenoude Tibetaanse tradities rond leven en sterven, weet hij met dit boek iedereen te inspireren die op welke wijze dan ook met de dood wordt geconfronteerd. Met een ongekend brede opzet verheldert hij de majestueuze visie op leven en dood die vervat ligt in het Tibetaanse Dodenboek. Hij beschrijft de eenvoudige maar doeltreffende oefeningen die iedereen, ongeacht zijn religie of achtergrond, kan doen om zijn leven te veranderen, om zich voor te bereiden op de dood, of om stervenden te helpen.
Sogyal Rinpoche werd geboren in Tibet en kreeg zowel een Tibetaanse als een westerse opleiding. Sinds 1974 geeft hij boeddhistisch onderricht in het westen. Ook in ons land spreekt hij geregeld voor grote zalen.
‘Dit boek is een zegen: recht uit het hart, wijs, praktisch en verhelderend, vol met inspirerende verhalen, deskundige leringen en het grote, van mededogen vervulde hart van Boeddha.' - Jack Kornfield.
Zoekwoorden: tibet, boek, kopen, bestellen, tweedehands, winkel, webshop, boeddhisme, dodenboek
Het Tibetaanse Boek van Leven en Sterven
- Eenheid: stuk
- Model: Hardcover
- Beschikbaarheid: 1
-
€16,00
Gerelateerde producten
Bumpersticker Sick Days
Leuke vinylsticker met daarop de tekst 'I've run out of sick days, so I'm calling in dead.' (mijn zi..
€2,50
Het Tibetaanse Dodenboek
Ervaringen in het stadium van het sterven. Het eeuwenoude Tibetaanse dodenboek (Bardo Thodol) is mis..
€7,50
Buddhism With an Attitude
The Tibetan Seven-point Mind-training. All of us have attitudes. Some of them accord with realty and..
€17,50
Benen Hanger Schedel
Mooie, vakkundig uitgesneden benen schedel hanger aan gevlochten koord. Schedels symboliseren besc..
€15,00
Tags: dood, sterven, tibet, boeddhisme, Sogyal Rinpoche