Welkom bij The Gift Of Magic!

Vanwege onze vakantie zullen de bestellingen pas op 12 September worden verzonden. Excuses voor het ongemak!

  • Leren Armband Keltische Klaver Licht

Mooie brede lederen armband met Keltische knoop-design met klaver en draken, met verstelbare drukknoopsluiting.

De klaverblaadjes hebben volgens de legende elk hun eigen voorstelling: het eerste blad is hoop, het tweede blad vertrouwen, het derde blad is liefde en het vierde staat voor geluk. Door de zeldzaamheid en de vorm wordt het vinden of krijgen van een klavertje vier sinds de middeleeuwen beschouwd als een geluksbrenger. 

Het klavertje vier staat ook symbool voor de vier natuurelementen: Aarde, Lucht, Vuur en Water. Dit zijn de vier oerprincipes waaruit alles is opgebouwd. Het zijn de bestanddelen van de ons omringende werkelijkheid, van de Natuur, waar wij ook deel van zijn. Alle sterrenbeelden hangen nauw samen met deze elementen; deze kwadranten symboliseren kracht, intellect, bezieling en emotie. We kunnen geen enkel element missen of weglaten: we hebben ze allemaal nodig om in harmonie te zijn en te blijven. 

Tot slot is het klavertje vier een Iers nationaal symbool. De shamrock werd volgens legendes gebruikt door Saint-Patrick, de beschermheilige van Ierland en de persoon die het christendom naar Ierland bracht. 



Zoekwoorden: armband, leer, leren, lederen, leder, manchet, cuff, keltisch, keltische, knoop, klaver, klavertje, clover, draak, dragon, celtic, knot, heks, heksen, wicca, pagan, kopen, bestellen, winkel, webshop


Eigenschappen
Materiaal Leer met metalen drukknopen
Formaat 2,5 cm breed, lengte verstelbaar op ± 20,5 cm en 18,5

Geef beoordeling

Note: HTML-code wordt niet vertaald!
    Slecht           Goed
Captcha

Leren Armband Keltische Klaver Licht

  • Eenheid: stuk
  • Model: Armband
  • Beschikbaarheid: 3
  • €10,00


Gerelateerde producten

Leren Book Of Shadows Keltisch Kruis

Leren Book Of Shadows Keltisch Kruis

Blanco boek met leren kaft met een keltisch kruis in reliëf erop. 12,5 x 17,5 cm, ±192 pagina's, met..

€25,00

Hanger Zonnewiel

Hanger Zonnewiel

Mooie zilverkleurige hanger in de vorm van een gedecoreerd zonnewiel, aan een zwart koord. Een zonne..

€10,00

Koperen Armband Keltisch

Koperen Armband Keltisch

Mooie koperen armband met Keltische knoop-design. ..

€10,00

Armband Leer met Decoratie

Armband Leer met Decoratie

Leren armband met een nep-benen decoratie erop. Het armbandje is verstelbaar met een schuifknoop. ..

€3,50

Tags: Armband