Mooie tinnen hanger in de vorm van de kroon van Isis met transparant rood emaille, van het merk Alchemy Gothic. Geleverd aan een zilverkleurige ketting.
Aset is de originele Griekse naam van de grote Egyptische godin van het koningschap, de Universele Moeder, in het oude Egypte bekend als Isis-Hathor, de moeder van zowel Horus als zijn 4 zonen. Haar cultus wordt vertegenwoordigd door de gehoornde, rode zonneschijf van Hathor, die later overging in Isis. Aset/Isis-Hathor werd door haar indrukwekkende magische krachten de machtigste godheid van het hele Egyptische pantheon.
Deze subtiele, geheimzinnige hanger is een symbool van magische kracht en bescherming van de doden.
Zoekwoorden: Hanger, ketting, pagan, egypte, egypt, godin, Egyptisch, sun disc, cult of aset pendant, P233, 2013, Alchemy UK, kopen, bestellen, winkel, webshop
Eigenschappen | |
Materiaal | Tin en emaille |
Formaat | 30 x 20 x 7 mm |
Gerelateerde producten
Huisbeschermer Ankh
Tinnen Ankh om op de deur, deurpost of muur te bevestigen. Inclusief 2 schroefjes. Het Egyptische l..
€10,00
African American Tarot
A powerful journey between traditional lore and modernity, and between symbols and reality. In a tim..
€16,50
Hanger Ankh Zilver
Zilveren Ankh hanger. Kies zelf aan wat voor een ketting de hanger geleverd wordt. Het Egyptische l..
€9,00
Huisbeschermer Sfinx
Tinnen Sfinx om op de deur, deurpost of muur te bevestigen. Inclusief 2 schroefjes. Een sfinx is een..
€10,00