Welkom bij The Gift Of Magic!

Wij zijn er een weekje tussenuit. Je kunt gewoon bestellen, maar het zal dan pas 19 september worden verzonden. Excuses voor het ongemak!

Zeer mooie kleine athame (18 cm) met damasten lemmet en handvat van gewei en hout. Inclusief leren schede.

De Athame is het krachtigste traditionele gereedschap van de Wicca. De Athame wordt onder andere gebruikt om energie mee te geleiden, de Cirkel mee te trekken, zout en water mee te mengen, uit te bannen, en symbolen mee in de lucht te maken. Elke heks heeft een eigen Athame, die niet door andere heksen gebruikt mag worden. De Athame wordt vaak in een (leren) schede aan een koord om het middel gedragen.

Gewei wordt geassocieerd met Cernunnos, de Keltische gehoornde god van de natuur en de jacht.

Aangezien gewei een natuurproduct is, is ieder mes uniek, en kan het handvat wat afwijken van de afbeelding.



Zoekwoorden: athame, mes, ritueel, ritueel mes, dolk, dagger, damascus blade knife, DM-1267, 80160801267, boot knife, bolline, gewei, antler, hert, damast, knife, wicca, heks, heksen, coven, kopen, bestellen, winkel, webshop

Eigenschappen
Materiaal Damast stalen lemmet, gewei, hout en messing handvat, leren schede.
Formaat 18 x 2,5 x 1,5 cm

Geef beoordeling

Note: HTML-code wordt niet vertaald!
    Slecht           Goed
Captcha

Athame Damast met Gewei/Hout

  • Eenheid: stuk
  • Model: Mes
  • Beschikbaarheid: 10
  • €55,00


Gerelateerde producten

Athame Wit

Athame Wit

Mooie athame met wit kunststof en messing handvat. Inclusief leren schede. De Athame is het kracht..

€22,50

Athame Zwart

Athame Zwart

Mooie athame met zwart kunststof en messing handvat. Inclusief leren schede. De Athame is het krac..

€22,50

Boline Maanvormig

Boline Maanvormig

Mooie maanvormige boline of sikkel met benen handvat en lederen schede. Dubbelzijdig geslepen, gekar..

€40,00

Athame Damast 'Vuursteen-look'

Athame Damast 'Vuursteen-look'

Zeer mooie robuuste athame (30 cm) met damasten lemmet, met vlakverdeling die aan een vuurstenen spe..

€115,00

Tags: Athame, Wicca