Welkom bij The Gift Of Magic!

Wij zijn momenteel op een korte vakantie. Je kunt gewoon bestellen, maar het zal dan pas dinsdag 17 juni worden verzonden. Excuses voor het ongemak!

Een geïllustreerd compendium van grimoires en bezweringen.

Auteur: Owen Davies

Oorspronkelijke titel: Art of the Grimoire 

Jaar: 2025

Druk: niet vermeld.

ISBN: 9789464990683 / 9464990686

Taal: Nederlands

256 pagina's

Uitgeverij: Librero

Hardcover, nieuw.


Achterflaptekst:

Grimoires, handboeken voor magie en occulte kennis, bestonden door de eeuwen heen naast andere magische en religieuze teksten, deels vanwege de behoefte een tastbaar document van magische verschijnselen te creëren, maar ook om magie in de praktijk te kunnen brengen door middel van bezweringen en rituelen. Om de geschiedenis van deze teksten te begrijpen, is kennis van de invloed van de grote religies, de ontwikkeling van de vroege wetenschap, de culturele impact van de boekdrukkunst, de toenemende geletterdheid, de sociale gevolgen van het kolonialisme en de wereldwijde groei van esoterische culturen onontbeerlijk.

Met meer dan tweehonderd kleurrijke illustraties daterend van de oudheid tot de huidige tijd, verkent de vermaarde wetenschapper Owen Davies de weinig bestudeerde artistieke kwaliteiten van magieboeken en onthult daarmee een unieke wereld vol design en verbeeldingskracht. Het boek behandelt het thema mondiaal en vertelt over Egyptische en Griekse papyri, oude Chinese bamboestroken, Zuid-Amerikaanse goedkope drukken op houtpulppapier, Japanse demonenencyclopedieën en allerlei andere voorbeelden.

Dit boek is onmisbaar voor lezers die geïnteresseerd zijn in de geschiedenis van magie en wetenschap, maar ook voor iedereen met interesse in de geschiedenis van boeken en manuscripten.

'Dit is gewoon de beste geïllustreerde geschiedenis van magische teksten ooit, die het hele thema wereldwijd behandelt met toegewijde deskundigheid.' - Ronald Hutton, Bristol University.

'Een bijzonder meeslepende en welkome verkenning van een verontachtzaamde artistieke traditie die onze kennis over de visuele geschiedenis van magie en de rol van tastbare cultuuruitingen bij het overbrengen ervan door de tijden heen buitengewoon verrijkt.' - Bruce Holsinger, University of Virginia.

'Dankzij de innovatieve focus op magische teksten en afbeeldingen biedt dit boek een uitstekend wereldwijd overzicht van de geschiedenis van magie in alle tijden.' - Michael D. Bailey, Iowa State University.

Owen Davies is hoogleraar sociale geschiedenis aan de University of Hertfordshire en voorzitter van de Folklore Society. Hij heeft vele boeken geschreven over de geschiedenis van hekserij, magie, geesten en volksgeneeskunde.



Zoekwoorden: magie, heksen, heks, grimoire, hekserij, pagan, magie, kopen, bestellen, winkel, webshop

Geef beoordeling

Note: HTML-code wordt niet vertaald!
    Slecht           Goed
Captcha

De Geschiedenis van Magie- en Toverboeken

  • Eenheid: Stuk
  • Model: Hardcover
  • Beschikbaarheid: 9
  • €19,95


Gerelateerde producten

Intuitive Witchcraft

Intuitive Witchcraft

How to use intuition to elevate your craft. Follow your heart & spirit to become an intuitive witch...

€23,50

Everything's Better With A Little Magic (blanco boek)

Everything's Better With A Little Magic (blanco boek)

Zwart velvet blanco boekje met daarop de tekst "Everything's Better With A Little Magic" met maan en..

€10,00

Koffie & Theemagie

Koffie & Theemagie

Ook als je zelf géén koffie of thee drinkt! Wist je dat achter zoiets alledaags als jouw kopje koffi..

€12,00

The Element Encyclopedia of 5000 Spells

The Element Encyclopedia of 5000 Spells

The ultimate reference book for magical arts. Five thousand spells spanning five thousand years of m..

€39,50

Tags: Magie, hekserij, grimoire, geschiedenis, Owen Davies