Welkom bij The Gift Of Magic!

Wij zijn er een weekje tussenuit. Je kunt gewoon bestellen, maar het zal dan pas 19 september worden verzonden. Excuses voor het ongemak!

  • I Put A Spell On You Greet-Tin-Sign

Decoratief metalen mini-bordje met "I Put A Spell On You" (ik betover je) erop, om neer te zetten of op te hangen (met posterbuddies). 

Stuur eens een Greet-Tin-Sign in plaats van een traditionele kaart! Deze kleine tinnen bordjes zijn een geweldig cadeau op ansichtkaart-formaat (dus makkelijk te versturen), dat na de verjaardag niet bij het oud papier eindigt.

Exclusief envelop. Alleen aanbevolen voor gebruik binnenshuis.



Zoekwoorden: halloween, samhain, heksen, witches, hekserij, kopen, bestellen, winkel, webshop, bord, bordje, I Put A Spell On You Small Tin Sign, TS1135, 5059341405154

Eigenschappen
Materiaal Blik
Formaat 10 x 15 cm

Geef beoordeling

Note: HTML-code wordt niet vertaald!
    Slecht           Goed
Captcha

I Put A Spell On You Greet-Tin-Sign

  • Eenheid: stuk
  • Model: Bordje
  • Beschikbaarheid: 5
  • €4,75


Gerelateerde producten

Oorbellen Heks met Ketel

Oorbellen Heks met Ketel

Leuke oorbellen met een afbeelding van een heks bij een ketel in zilverkleur. Leuk voor Samhain/Hall..

€3,00

Wegwijs in Wicca

Wegwijs in Wicca

Een wijze gids voor de individuele wicca. Wegwijs in Wicca is het vervolg op het Wicca Handboek. Het ..

€17,50

Mini Button Not Your Basic Witch

Mini Button Not Your Basic Witch

Grappige kleine button met daarop de tekst "Not Your Basic Witch" (niet je basisheks) met heptagram ..

€1,00

Wandkleed Jaarwiel 150 x 200 cm

Wandkleed Jaarwiel 150 x 200 cm

Mooi wandkleed met een afbeelding van het jaarwiel erop. Heksen, Druïden en andere gelijkgestemden ..

€30,00

Tags: Kaart, Bordje, hekserij, halloween, samhain, heks, spells