Een nieuwe psychologie van de man.
Auteur: Jean Shinoda Bolen
Oorspronkelijke titel: Gods in Everyman
Jaar: 1989
Druk: niet genoemd
ISBN: 9060697286 / 9789060697283
Taal: Nederlands
304 pagina's
Uitgeverij: Lemniscaat
Paperback, tweedehands, in redelijke staat, rug is wat verkleurd.
Achterflaptekst:
Apollo, Hermes, Zeus en Dionysos: goden uit de Griekse mythologie. leder met een eigen aard, een eigen karakter. Zij staan voor een bepaald type man, met zijn positieve en negatieve eigenschappen.
in Dionysos, de god van de passie en de sensualiteit, in Apollo, de wetgever en beschermer van de kunst, of in Zeus, de heerser, kunnen we onszelf of onze partner in meerdere of mindere mate herkennen. Deze herkenning draagt bij tot inzicht in eigen en andermans sterke en zwakke kanten.
Dr. Bolen, psychiater, is auteur van het succesvolle boek Godinnen in elke vrouw, dat als tegenhanger van dit boek kan worden beschouwd.
Zoekwoorden: god, geloof en rituelen, man, mannen, goden, gods, boek, kopen, bestellen, winkel, webshop, tweedehands
Goden in Elke Man
- Eenheid: stuk
- Model: Paperback
- Beschikbaarheid: 3
-
€17,50
Gerelateerde producten
De Groene Man & de Groene Vrouw
Hun symboliek en gedaantes vanaf de steentijd tot nu. Pas in 1939 gebruikt Lady Raglan voor het eers..
€34,50
Nature Spirits
Wyrd Lore & Wild Fey Magic. Shhhhh.. Can you hear the ancient dryad wisdom of trees? Do you know how..
€9,95
Llewellyn's Complete Book of Correspondences
Llewellyn's Complete Book of Correspondences is a clear, straightforward companion for Pagan and Wic..
€34,50
The Voodoo Hoodoo Spellbook
More than 200 spells plus over 100 authentic New Orleans formulas for conjure oils, sachet powders, ..
€22,50
Tags: Boek,