Welkom bij The Gift Of Magic!

Wij zijn er een weekje tussenuit. Je kunt gewoon bestellen, maar het zal dan pas 19 september worden verzonden. Excuses voor het ongemak!

Handige, simpele spiraal-hanger om bijvoorbeeld een edelsteen in te dragen. De inhoud is verwisselbaar, je plaats de steen erin door de spiraal iets uit te rekken en de steen ertussen te schuiven, waarna de spiraal weer terugveert.

Geschikt voor stenen/objecten van ± diameter 0,5 - 1 cm, lengte 1 - 2,5 cm.

STEEN NIET INBEGREPEN!



Zoekwoorden: spiraal, edelsteen, steen, stenen, edelstenen, treasure spiral, kristallen, kristal, houder, hanger, ketting, hanger, winkel, webshop, sieraad, sieraden

Eigenschappen
Materiaal Metaal
Formaat Hanger (onuitgerekt): 20 x 15 x 15 mm

Geef beoordeling

Note: HTML-code wordt niet vertaald!
    Slecht           Goed
Captcha

Hanger Spiraal Houder voor Edelsteen Zilverkleurig Klein

  • Eenheid: stuk
  • Model: Hanger
  • Beschikbaarheid: 37
  • €1,00


Beschikbare opties:


Gerelateerde producten

Hanger Open Maansikkel Pentagram Zilver

Hanger Open Maansikkel Pentagram Zilver

Zilveren maansikkel pentagram hanger, beschikbaar in 2 maten. Een ontwerp van Paul Borda, van Dryad ..

€17,50

Koperen Armband Gedraaid 2-kleurig

Koperen Armband Gedraaid 2-kleurig

Mooie gedraaide koperen armband in messing en koper. Op maat te buigen...

€7,50

Hanger Spiraal Houder voor Edelsteen Goudkleurig

Hanger Spiraal Houder voor Edelsteen Goudkleurig

Handige, simpele spiraal-hanger om bijvoorbeeld een edelsteen in te dragen. De inhoud is verwisselba..

€1,50

Koperen Armband Godin

Koperen Armband Godin

Mooie koperen armband met Godinsymbolen. De Drievouldige Godin is een godin die vereerd wordt door ..

€10,00

Tags: Hanger, Edelsteen