Welkom bij The Gift Of Magic!

Wij zijn momenteel op een korte vakantie. Je kunt gewoon bestellen, maar het zal dan pas dinsdag 17 juni worden verzonden. Excuses voor het ongemak!

Leuk setje met een lakzegel met triquetra en een staafje zegellak (was).

Bezegel hiermee al je spells, brieven, geheime doosjes, enz.

Triquetra is de Latijnse naam (letterlijk: driehoekig) voor een Indo-Europees religieus teken. Het is ook wel bekend als een trinity knot. Veel religies beschouwen 3 als een heilig getal. Een symbool met drie in elkaar grijpende cirkels, is teruggevonden op 5000 jaar oude indiaanse religieuze beelden, maar van het triquetra symbool zelf werden in Noord-Europa de vroegste sporen gevonden uit de 8e eeuw. 

Bij de Kelten staat het triquetra voor Leven, Dood, en de Wedergeboorte. Alsook de drie natuurkrachten: Land, Lucht en Zee. Het is ook een symbool voor de veranderende seizoenen, de maagd, de moeder en de wijze vrouw en het is vergelijkbaar met het valknut symbool van Odin. In de christelijke symboliek slaat dit op de Heilige Drievoud. Het symmetrisch vlechtwerk verwijst naar de ondeelbaarheid en gelijkheid van de Heilige Drievuldigheid (de Vader, de Zoon en de Heilige Geest).




Zoekwoorden: zegel, lakzegel, seal, magische, magic, zegellak, lak, trinity, triquetra, keltische knoop, drie-eenheid, triquestra, drie, 3, heks, wicca, heksen, pagan, kopen, bestellen, winkel, webshop
Eigenschappen
Formaat Diameter zegel 2 cm

Geef beoordeling

Note: HTML-code wordt niet vertaald!
    Slecht           Goed
Captcha

Lakzegel Triquetra

  • Eenheid: Set
  • Model: Lakzegel
  • Beschikbaarheid: 2
  • €19,50


Gerelateerde producten

Magick of Nature Suncatchers

Magick of Nature Suncatchers

Deze Magick of Nature doorschijnende suncatchers zijn verkrijgbaar in zes ontwerpen geïnspireerd op ..

€9,50

Staafje Gekleurde Zegelwas

Staafje Gekleurde Zegelwas

Staafje gekleurde zegelwas, verschillende kleuren beschikbaar. Om een spell of brief mee te verzege..

€3,50

Altaarkleedje Jaarwiel Triquetra 50 x 50 cm

Altaarkleedje Jaarwiel Triquetra 50 x 50 cm

Mooi altaarkleedje met een afbeelding van het jaarwiel en een triquetra erop, langs de rand gedecore..

€10,00

Book Of Shadows Bladeren en Triquetra Groen

Book Of Shadows Bladeren en Triquetra Groen

Blanco boek beplakt met bladeren en een triquetra in reliëf erop. 24 x 30 cm, ±180 pagina's...

€30,00

Tags: Zegel, Triquetra